рус укр
Головна \ Комплектуючі до трансформаторів \ Затвори дискові ДУ
Затвори дискові поворотні ДУ-50, ДУ-80, ДУ-100, ДУ-125

Дискові затвори серії ДУ набули широкого поширення в енергетичній галузі, обумовлене цілою низкою переваг конструктивного та функціонального характеру. Насамперед, варто відзначити, що дисковий затвор типу ДУ-80 має невисокий гідравлічний опір, що дозволяє використовувати його для монтажу на маслопроводах і системах охолодження масляних трансформаторів і реакторах. Мала вага затворів, на відміну від традиційних засувок, забезпечує простоту та високу швидкість проведення монтажних робіт. Ще однією важливою перевагою є поєднання запірної та регулюючої функцій, що виконуються з однаково високою ефективністю.
Ми реалізуємо запірно-регулюючу арматуру, у тому числі дискові затвори ДУ-50, ДУ-80, ДУ-125 найвищого рівня якості та ефективності.
Гарантійний термін експлуатації дискових затворів ДК-50, ДК-80 - 24 місяці з дня введення в експлуатацію, але не більше 36 місяців з дня приймання затвора ВТК підприємства-виробника.

Детальніше про продаж комплектуючих до трансформаторів у Запоріжжі та по Україні за тел. +38‭‎0956608579  або надіславши повідомлення на  zess3746@gmail.com 

Закрыть