рус укр
Головна \ КТП (Комплектні трансформаторні підстанції) \ Блокова КТП
БЛОЧНА КОМПЛЕКТНА ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ БКТП – 1000...2500/10/0,4 УХЛ1

Одне або двотрансформаторні одно- або дворядні комплектні підстанції потужністю до 2500кВ А напруженням ВН 6 або 10 кВ, напругою ПН 0,4 кВ, частотою 50 Гц призначені для постачання промислових підприємств електроенергією в районах з помірним або холодним кліматом - 60 ° С до + 40 ° С).

БКТП являє собою один або кілька блок-модулів встановлених на фундамент з повністю змонтованими в межах блоку електричними з'єднаннями.

Блоково-модульний будинок служить захисною оболонкою для встановлених усередині нього складових елементів, усередині якого підтримуються умови, що відповідають умовам експлуатації КТП. Будівля обладнана освітленням та опаленням. Для управління та регулювання освітленням, опаленням і штучною вентиляцією всередині КТП є шафа власних потреб.

КТП поставляються в блочно-модульних кабінах з панелей типу «Сендвіч» високої заводської готовності, з вмонтованим у неї силовим трансформатором, шафами високої та низької напруги. У місцях установки силових масляних трансформаторів в основі будівлі вмонтовані маслоприймачі, призначені для прийому 20% масла трансформатора.

КТП обладнано обігрівом, обліком електроенергії, внутрішнім освітленням.

У відсіку високої напруги можуть встановлюватися шафи ШВВ-2В із вакуумними вимикачами або камери КСВ із захистом силового трансформатора.

У відсіку низької напруги можуть встановлюватися КТП загальнопромислового типу за ТУ 16-674.029-84 або панелі ЩО-94 за ТУ 36.248-94.

Введення та висновки КТП - кабельні.

У комплект постачання КТП входить силовий трансформатор.
Для розміщення замовлення на БКТП необхідно надіслати на завод такі документи:

  1. Опитувальний лист на КТП.
  2. Опитувальний лист на модульну будівлю.
  3. Компонування обладнання у модульній будівлі.

ПІДСТАНЦІЇ КТПБМНУ ПОТУЖНІСТЮ 630…1000 кВА НАПРУЖОМ 6(10)/0,4 кВ У БЛОЧНО – МОДУЛЬНІЙ БУДІВЛІ

Підстанції двотрансформаторні комплектні потужністю від 630 до 1000 кВ А на напругу 6 або 10/0,4 кВ у блочно-модульному будинку призначені для прийому, перетворення та розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50Гц і використовуються для електропостачання споживачів.

КТПБМНУ призначені для зовнішньої установки та можуть експлуатуватися в районах з холодним кліматом (від -60 до +40 °С).
До складу підстанції входять:

  • Повітряне введення, роз'єднувач РЛК;
  • Пристрій з боку вищої напруги УВН з шаф КСО-393 з вимикачами навантаження (шафи введення та
  • секціонування) та вакуумним вимикачем (лінійний);
  • Силовий трансформатор ТМГ 630(1000)/10/0,4 УХЛ1 Y/Yн;
  • Розподільний пристрій з боку нижчої напруги РУНН згідно з замовленням.

КТПБМНУ виконано в цілісній модульній будівлі високої заводської готовності. Конструкція – цільний металевий зварний каркас, обшитий із зовнішнього боку та зверху панелями типу «Сандвіч». Двері відсіків РУНН та УВН та ворота трансформаторного відсіку – металеві, подвійні з утепленням з мінералвати. Підлога – утеплена.

Блоково-модульна будівля служить захисною оболонкою для встановлених усередині нього обладнання, всередині якого підтримуються умови, що відповідають умов експлуатації вбудованого обладнання.

Модульна будівля обладнана шафою власних потреб, від якої запитано освітлення, вентиляція та опалення будівлі.

Шафа власних потреб призначена для обігріву будівлі з автоматичною підтримкою температури від +5 до +18 °С в холодну пору року. Є автомати для освітлення, розетки 220 для переносного електроінструменту, розетки 12 і 36 В.

Введення в КТП – повітряне праворуч, висновки - кабельні. При підключенні повітряного введення зліва необхідно підключити трансформатор ОЛСП-0,63-6/0,23 до лівої шафи введення.

У КТП передбачено облік електроенергії на стороні ПН та окремо облік електроенергії лінії 220 В, 63 А, що підключається через штепсельний роз'єм.

Закрыть