рус укр
Головна \ Комплектуючі до трансформаторів \ Газові реле РЗТ, BF, URF
Газові реле РЗТ, BF, URF

Газове реле трансформатора або реле захисту трансформатора застосовується для захисту масляних трансформаторів з розширювачами потужністю 1000 кВ-А і більше від усіх видів внутрішніх пошкоджень, що супроводжуються виділенням газу та прискореним перетіканням масла з бака трансформатора в розширювач, а також від витоку масла з трансформатора та попадання повітря у бак.
Газове реле BF-80/Q (Реле Бухгольця) встановлюється в сполучну трубу між баком трансформатора і розширювачем. Під час нормальної роботи воно повністю заповнене ізоляційною рідиною. Якщо всередині трансформатора з'являються порушення (скупчення газу в ізоляційній рідині; втрати ізоляційної рідини в результаті негерметичності; перебіг ізоляційної рідини), то газове реле здійснює відключення його від мережі.
Корпус реле Бухгольця виготовлений із стійкого до впливу метеорологічних умов алюмінієвого ливарного сплаву та забезпечений лакофарбовим покриттям. Він має залежно від виконання різьбове чи фланцеве виконання. Різноманітність типів газових реле орієнтується за нормами та стандартами, а також за спеціальними вимогами замовників. Кожен пристрій поставляється із сертифікатом випробування. Газове реле трансформатора фірми EMB відповідає EN 50216 (EN 50216). Номінальна потужність і конструкція пристрою, що захищається визначають тип використовуваного газового реле. Газові реле можуть використовуватися в установках під відкритим повітрям або приміщеннях.

Детальніше про продаж комплектуючих до трансформаторів у Запоріжжі та по Україні за тел. +38‭‎0956608579  або надіславши повідомлення на  zess3746@gmail.com 

Закрыть